تبلیغات
سبکبالان عاشق - جشنواره سراسری سردار شهید حسین املاکی(قهرمان)

سبکبالان عاشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

مقام معظم رهبری:

شهید املاکی شما؛ جانشین لشکر گیلان که توی میدان جنگ شیمیایی زدند و خودش هم آنجا در معرض شیمیایی بود. بسیجی بغل دستش ماسک نداشت، شهید املاکی ماسک خودش را برداشت بست به صورت بسیجی همراهش! قهرمان یعنی این! البته هر دو شهید شدند. هم املاکی شهید شد و هم آن بسیجی شهید شد اما این قهرمانی ماند اینها که از بین نمی‌روند. زنده‌اند، هم پیش خدا زنده‌اند، هم دردل ما زنده‌اند و هم در فضای زندگی و ذهنیت ما زنده‌اند.اولین جشنواره سراسری قهرمان با موضوع سردار شهید حسین املاکی به میزبانی سایت لاله ها و حمایت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان برگزار می شود.

این جشنواره که در شاخه های وبلاگنویسی و طراحی پوستر و گرافیک می باشد از 22بهمن آغاز و تا پایان اسفند ادامه خواهد داشت.علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره میتوانند از صفحه اصلی این جشنواره به نشانی http://shahid-amlaki.laleha.com  و کلیک بر روی یکی از گزینه های بخش وبلاگنویسی و بخش طراحی پوستر،پس از خواندن قوانین هربخش، فرم ثبت نام اینترنتی را تکمیل و برای ما ارسال کنند.از بین آثار رسیده به سه نفر برتر هر بخش جوایزی به ارزش:

نفر اول 350000تومان،نفر دوم 300000تومان و نفر سوم 200000تومان اهدا داده خواهد شد.

روز اهداء جوایز ۹/۱/۹1 مصادف با سالروز شهادت آن شهید بزرگوار می باشد که طی مراسمی از نفرات برتر جشنواره تقدیر به عمل خواهد آمد.نوشته شده در شنبه 27 اسفند 1390 توسط رضا
مقام معظم رهبری

نویسندگان
آمار سایت
Nasr19